23.06.2013 | Radek | | Fantosárium | Žádné komentáře | 

Křest knihy Už nejsem tvá dcera od Martiny Čarnegové

V neděli 16. června 2013 se v čajovně Modrý anděl uskutečnil křest a autogramiáda knihy Už nejsem tvá dcera aneb upřímná zpověď životní cesty adoptovaného dítěte od Martiny Čarnegové.

Helga Scharschied vlastním jménem Martina Čarnegoová již v dětství v sobě probudila šestý smysl, jinými slovy intuici, která jí v mnoha případech pomohla vyřešit spoustu těžkých situací, ve kterých se jako dítě ocitla v adoptivní rodině. Ve své autobiografii popisuje svou životní cestu, ze které je patrné, že na konci tunelu vyjde vždy Světlo. Tím tak ukazuje druhým lidem, že každý v sobě může aktivovat dobro, pozitivní myšlení a lásku. Její vnitřní síla a neskonalé odhodlání je pro spoustu lidí neuvěřitelné.

I přes veškerá příkoří si v sobě zachovala morální zásadovost, víru a sama sebe.

Ze svého dětství, které nebylo zcela jednoduché, udělala přednost a poslání, kterým dnes pomáhá lidem v těžkých životních situacích.

Citace z knihy:

Ráda bych se s vámi touto cestou podělila o svou životní Cestu.  Ne však z pocitu, že se chci zde vypsat z toho, co mě  v životě potkalo zlého či dobrého, ale z touhy pomoci všem, kteří prožívají či prožili podobné životní situace jako já a kteří se snaží najít cestu k sobě. Cesta každého z nás je jedinečná   a neopakovatelná, stejně jako my samotní.  Každý z nás má svou vlastní „knihu života“ zapsanou v sobě, jen málokdo v ní však umí číst.  Přeji si, aby tato kniha byla velkým zdrojem pozitivní energie, lásky a povzbuzením nebo chcete-li   i pomůckou pro všechny, kteří s jasnou myslí a otevřeným srdcem hledají životní klid, naplnění a snaží se  vyrovnat  s jakoukoli nepřízní ve svém životě. Každý den, každá přítomná chvíle je o okamžicích rozhodování, myšlení  a činech. Náš život není ale jen o našich rozhodnutích, kterých za svůj život uděláme nespočet. Jsme to ale pouze my, kdo svou Cestu můžeme změnit. Jen my dokážeme změnit vše negativní, co nás blokuje na naší Cestě.

Kde knihu koupit

Knihu si můžete zakoupit přímo u autorky knihy za cenu 280,- Kč. Bonus ke knize je i CD s pěti písničkami z vlastní tvorby autorčina partnera Petra Kohouta. Kontakty na autorku jsou uvedeny níže.

O autorce

Autorka se zabývá astrologií, tarotem, numerologií  a duchovním léčitelstvím – neboli pozitivním myšlením. Napsala a vydala autobiografickou knihu s názvem Už nejsem Tvá dcera aneb upřímná zpověď životní cesty adoptovaného dítěte.

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Novinky a oznámení

15.10.2016 - Do menu byla přidána nová sekce Stream, kde naleznete jak veškěré informace ohledně Fantomasmag TV, což jsou online streamy na Twitch.tv, tak i přímo online stream a chat.

Partnerské weby

Statistika

Naši fanoušci na Facebooku

Další...